HERBATY CZARNE

Herbaty czarne z najlepszych plantacji indyjskich, chińskich afrykańskich, bogaty wybór herbat cejlońskich , a także mieszanki z naturalnymi owocami, kwiatami, orzechami, czekoladą, wanilią, karmelem, rumem, whyski itp. Te bajeczne kolorowe mieszanki, pięknie pachną, znakomicie smakują, a ich egzotyczne nazwy świadczą o fantazji producenta.

1

ASSAM TGFOP 1 NAMDANG - herbata liściasta z   pierwszego zbioru z dużą ilością złotych tipsów, bardzo aromatyczna, po zaparzeniu daje ciemnoczerwony mocny napar.

2

ASSAM MALTY - herbata o łamanych liściach, bardzo mocna w naparze, z dużą ilością goryczki, polecana szczególnie dla panów.

3

ASSAM TGFOP 1 KEYHUNG - herbata liściasta z pierwszego zbioru z dużą zawartością złotych tipsów, bardzo aromatyczna mocna w naparze, z zawartością goryczki.

4

TGFOP 1 ASSAM HUNWAL -  liściasta herbata z pierwszego zbioru, rarytas wśród Assamów, bardzo szlachetna, niezwykle aromatyczna, ciemnoczerwona w naparze, o naturalnym miodowym posmaku.

5

TGFOP ASSAM THANAI - liściasta herbata z zawartością złotych tipsów, ciemnoczerwony napar, mocny intensywny smak i aromat.

6

OP 1 CEYLON KENILWORTH - herbata o długich szpiczastych liściach, pozbawiona tipsów, o ostrym i cierpkim smaku i intensywnym złocistym naparze.

7

CEYLON PEKOE NUWARRA ELIA - herbata o liściach łamanych, obdarzona mianem  "szampana" wśród ceylońskich herbat, daje bogaty, lekko czerwony, znakomitej jakości napar o aksamitnym smaku i delikatnym korzennym aromacie.

8

CEYLON BOP HIGHGROWN -  bardzo dobry gatunek herbaty z wysokości ponad 1500 m, o typowym dla herbat ceylońskich ostrym herbacianym smaku i korzennym aromacie oraz jasnoczerwonym naparze.

9

DARJEELING GFOP S. F. MARGARET'S HOPE - herbata z drugiego zbioru o zielonobrązowych dużych liściach z dużą ilością złotych tipsów, daje klarowny napar o pełnym, dojrzałym smaku i wspaniałym herbacianym aromacie.

10

DARJEELING FTGFOP 1 S.F. NAMRING -  liściasta herbata o złotobrązowych liściach z drugiego zbioru, bardzo szlachetna, o wysokiej zawartości złotych tipsów, daje jasny napar o bogatym wyważonym smaku i aromacie.

11

DARJEELING FTGFOP 1 HIMALAJA - wyjątkowej jakości herbata liściasta z dużą zawartością złotych tipsów o pełnym bogatym herbacianym smaku i kwiatowym aromacie, jasna w naparze.

świeca odwróconego działania
Pozbądź się złej aury
http://kulnaro.pl/jinx-repellent-magic-formula-swieca-odwroconego-dzialania/

 

12

DARJEELING SFTGFOP S. F. SINGBULI -  najznakomitsza z darjeelingów o najwyższej zawartości złotych tipsów, liście mają barwę ciemniejszego brązu, daje klarowny jasny napar i znakomity delikatny smak i aromat.

13

DARJEELING SFTGOP 1 OAKS OPPER - wyjątkowej jakości herbata liściasta z dużą zawartością złotych tipsów, jasna w naparze, delikatna w smaku, bardzo aromatyczna.

14

SIKKIM TGFOP 1 TEMI -  liściasta herbata z drugiego zbioru z plantacji Temi, podobna di Darjeelingu i Assamu, aromatyczna o pełnym bukiecie, jasnej barwie, w smaku podobna do Darjeelingu ale nie tak lekka.

15

ANGIELSKA ŚNIADANIOWA - zawiera w swoim składzie herbatę indyjską ( najczęściej jest to Assam ), ceylońską i afrykańską, towarzyszyć ma tłustym smażonym potrawom.
 

16

CHINA KEEMUN BLACK -  herbata o ciasno zawiniętych liściach, daje bogaty brązowy napar i delikatny korzenny smak.
 

17

CHINA KEEMUN SUPERIOR -  liściasta herbata, ciemna w naparze ale delikatna w smaku.
 

18

TARRY SOUCHONG - grube czarne pasma liści dają tej herbacie napar o wyraźnie dymnym aromacie wędzonej śliwki i czerwonej barwie.
 

19

CHINA YUNNAN " ZŁOTY LIŚĆ " - herbata liściasta z dużym procentem srebrzystych tipsów, daje żółtobrązowy napar o orzeźwiającym, ostrawym i nieco ziołowym smaku i mocnym aromacie.
 

20

IRLANDZKA ŚNIADANIOWA -  mocna i ciemna mieszanka Assamu z dodatkiem herbat afrykańskich i indonezyjskich.
 

21

KENYA MILIMA - liściasta herbata o ciemnym naparze i mocno bogatym aromacie.
 

22

MIESZANKA ANGIELSKA - mieszanka na bazie herbat assamskich, ciemna w naparze, aromatyczna z odrobiną goryczki.

23

WSCHODNIO - FRYZYJSKA PYSZNY KAPPKE - mieszanka herbat na bazie Assamów, o liściach łamanych, ze złotymi tipsami, bardzo esencjonalna i aromatyczna.

tabletki neofossen
Zobacz jak schudnąć
http://neofossen.com/

 

24

WSCHODNIO - FRYZYJSKA MIESZANKA LIŚCIASTA - mieszanka herbat liściastych Assamu i Sumatry ze złotymi tipsami, mocna i bardzo aromatyczna.

25

WSCHODNIO - FRYZYJSKA NIEDZIELNA - mocna liściasta herbata assamska, uszlachetniana wanilią Bourbon.

26

FIVE O' CLOCK - mieszanka lżejszych herbat z herbatami Darjeeling, Formosa, Ceylon, jasna w naparze i mocno aromatyczna.

27

POPOFF SAMOWARTEE - CARYCA - rosyjska firma Popoff słynęła ze swoich mieszanek przed rewolucją, obecnie już nie istnieje lecz wszystkie recepty zakupiła od niej firma Wollenhaupt, z ofety której korzysta Dom Herbaty Aromat, jest to mieszanka czarnych chińskich herbat z Darjeelingiem i perły herbaciane czyli pierwsze listki zwinięte w kulki.

28

POPOFF ROSYJSKA KARAWANOWA - mieszanka Assamu z chińską zieloną herbatą o typowym smaku herbaty rosyjskiej.

29

POPOFF PETERSBURSKA MIESZANKA - mieszanka na bazie Keemunda ze srebrnymi tipsami, ciemna w naparze ale delikatna w smaku.